if_photoif_put_inmenu
Masmart
Зателефонуйте нам!
+38 (096) +38 (096) 809-08-87 Показати
+38 (050) +38 (050) 430-88-86 Показати

Гіпсокартон

08 квітня 2015

Гіпсокартон - це лист пресованого гіпса обклеєний з двох сторін картоном.

До складу гіпсу додають спеціальні добавки, цим отримують вологостійкий, вогнетривкий, волого вогнетривкий гіпсокартон. Також залежно від товщини листа гіпсокартон разділяют на стельовий і стіновий.

Історія гіпсокартону

Гіпсокартон з'явився XIX столітті в Америці. Власник паперової фабрики Августин Сакетт винайшов гіпсокартон, але це був тільки прообраз сучасного гіпсокартон, він складався з 10 картонних листів упакованих один на іншого і склеєні гіпсовим розчином. У тому вигляді гіпсокартон який є зараз винайшов амереканской інженер Кларенс Утсман.

Застосування гіпсокартону

Гіпсокартон служить для пристрою звичайних і багаторівневих підвесних стель, установки стінових перегородок і вирівнювання стін. За допомогою металевого профільного каркаса на який кріпиться гіпсокартон, можна просто зробити ідеально рівні стіни і стелю або втілити будь-який дизайнерський каприз за багаторівневим пристроям стелі та стін.

Види гіпсокартону

На нинішньому ринку України гіпсокартон має кілька видів залежно від місця експлоотаціі. Гіпсокартон буває стельовий, стіновий, арочний, вологостійкий, вогнестійкий і волого вогнестійкий.

Розміри гіпсокартна

Для зручності при влаштуванні гіпсокартонних конструкцій листи гіпсокартону роблять різних розмірів. Стандартний гіпсокартон має 1200см - висоту і 2м, 2,5м і 3м довжину. Також гіпсокартон роблять 9,5мм і 12,5 мм товщину.

Гіпсокартон стельовий

Гіпсокартон стельовий роблять 9,5мм товщиною, 1200см висотою і 2м, 2,5м довжиною. Служить стельовий гіпсокартон для влаштування конструкцій підвісної стелі, підвісні стелі бувають звичайні рівні й багаторівневі. Багаторівневі підвісні стелі можуть здійснити будь-яку дизайнерську фантазію.

Гіпсокартон стіновий

Гіпсокартон стіновий роблять 12,5 мм завтовшки, 1200см висотою і 2м, 2,5м і 3м завдовжки. Стіновий гіпсокартон найпоширеніший вид гіпсокартону і служить він для вирівнювання стін і пристрої внутрішньокімнатних перегородок. Також настінні гіпсокартонні конструкції в всередині прокладається утеплювачем, пінопласт або мінеральна вата, що сприяє внутрішньому утепленню кімнат або балконів. Часто стіновий гіпсокартон використовують для влаштування підвісних стель.

Гіпсокартон вологостійкий

Гіпсокартон вологостійкий роблять 12,5 мм завтовшки, 1200см висотою і 2м, 2,5м і 3м завдовжки. Вологостійкий гіпсокартон зеленого кольору і служить для вирівнювання стін, влаштування перегородок і монтуванні підвісної звичайного і багаторівневої стелі в місцях з подвишенним рівнем вологості, (ванні кімнати, підвали, тераси, горища).

Гіпсокартон вогнестійкий

Гіпсокартон вогнестійкий роблять 12,5 мм завтовшки, 1200см висотою і 2м, 2,5м довжиною. Вогнестійкий гіпсокартон рожевого кольору і служить для вирівнювання стін, влаштування перегородок і монтуванні підвісної звичайного і багаторівневої стелі в місцях з підвищеним рівнем загоряння.

Гіпсокартон арочний

Арочний гіпсокартон найлегший з усіх видів його роблять 12,5 мм завтовшки, 1200см висотою і 3м завдовжки. Арочний гіпсокартон використовується для монтажу аркових конструкцій в дверних проходах.

Гіпсокартон ціна

Політика ціна на гіпсокартонні аркуші не різноманітна. Як будівельні магазини, великі будівельні гіпермаркети так і інтернет магазини пропонують практично однакову ціну з різницею до п'яти гривень на аркуші. Має велику різницю в ціні це оптові поставки з заводів і різниця між виробниками.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×