if_photoif_put_inmenu
MASMART
Зателефонуйте нам!
+38 (096) +38 (096) 809-08-87 Показати
+38 (050) +38 (050) 430-88-86 Показати

Фахверковий будинок

22 липня 2015

ДІМ за мільйон - реально!
Будинок 100 кв.м в обмін на квартиру - реально!
Гарантія на каркас будинку на 100 років - реально!
Термін служби будинку на 500 років - реально!
І взагалі, з нами можливо все!

І це правда. Середнє дерево дає приблизно 2-3 куба деревини. З них близько половини йде на виготовлення крупного бруса. Для стандартного будинку  з трьома спальнями для фахверкового каркаса необхідно приблизно 17 куб. метрів деревини, а з кожного дерева можна отримати приблизно 1 куб.  метра бруса. Таким чином для побудови каркаса потрібно приблизно 17 дерев.

 

У звичайному будинку стіни будують з однорідного матеріалу: каменю, цегли або дерева. Така стіна виконує функції і утеплювача і опори та огорожі  одночасно. Це найдавніший спосіб будівництва, так будували фортеці, замки і житлові будинки аж до середини 20 століття. Сьогодні теж так  будують, хоча я вважаю цей спосіб самим дорогим.

Каркасні конструкції легко склити з усіх боків. Власне саме так сьогодні і будують в місті величезні магазини, офіси, стадіони,  аеропорти, промислові будівлі та міські житлові будинки.

Що таке фахверковий будинок?

Теоретично це теж каркасний будинок, тільки принципово іншої конструкції. Першими в Європі такі будинки почали будувати раціональні німці  ще в 16 столітті, а японці й китайці будували будинки і храми подібної конструкції значно раніше. Чим же відрізняється фахверковий будинок від каркасного  дома? У класичному & laquo; канадському & raquo; каркасному будинку все тримається на стінах, сформованих з частоколу дрібних реечек (зазвичай дошка 50х150мм),  скріплених між собою куточками або шурупами.

Відома жорсткість і міцність каркаса фахверкових будинків досягається застосуванням різноманітних і точних з'єднань деталей на "потайний"  шип, шип "ластівчин хвіст", врубками та іншими, що закріплюються дерев'яними нагелями. Це будівельна класика. 

Висотні будинки, стадіони, мости і сучасні котеджі мають несучий каркас. Каркаси бувають сталевими, залізобетонними, дерев'яними або комбінованими,  все залежить тільки від будівельної завдання. Природно промислові будівлі і висотні споруди мають міцний сталевий каркас, а каркаси  для приватних заміських будинків, як правило, роблять з дерева. & nbsp; Житлові будинки в містах будують на основі залізобетонного каркаса.

Каркасні будинки дозволяють створювати архітектуру будь-якої форми, причому найбільш економічним способом. Каркас займає всього 10% будівельного об'єму  каркасного будинку і забезпечує 100% міцності будинку.

    Ваш браузер застарів!

    Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

    ×